3A Solar Enerji özlelikle GES projeleri üzerine uzmanlaşmış kodrosuyla Solar sektöründe faaliyet göstermektedir.

3A Solar Enerji

1990 yılından beri elektrik sektöründe yer alan, 2014 yılından itibaren yenilenebilir enerji alanında faaliyet gösteren 3A Solar Enerji A.Ş. küçük, orta ve büyük ölçekli çatılardan, farklı tipte arazilere kadar güneş enerji sistemleri kurulumu yapan uzman kadroya sahip bir enerji şirketidir. Kaliteden ödün vermeyen hizmet anlayışı, teknik donanımı ile güneş enerjisi santralleri için, fizibilite çalışması yaparak, mühendislik hizmetinin yanı sıra materyal ve ekipman tedarikinde bulunmaktadır. Sistem tasarımı ve uygulamaları, montaj ve devreye alma hizmetleri ile anahtar teslimi santral kurulumu yapmaktadır.

3A Enerji Misyon

3A ENERJİ nin amacı müşteri beklentilerini ileri teknolojileri, yeni ürünleri ve hizmetleri içeren mükemmel çözümler ile karşılayarak büyümektir. Araştırma – geliştirme faaliyetlerimiz ile yenilenebilir enerji sistemlerine uygun, verimli ve kararlılığı amaç edinen dünya standartlarında, insan ve çevre dostu çözümler oluşturmak ve uygulamaktır.

3A Enerji Vizyon

3A Enerji Yenilik ve teknolojik gelişmeleri takip ederek ürün kalitesinde çıtayı sürekli yükseltmek, bir dünya markası olma yolunda emin adımlarla ilerlemek ve Pazardaki lider firmalar arasında yer alabilmek, bununla birlikte ihracat ağırlıklı çalışmalarımızla Türkiye ye döviz girdisi kazandırmak ve yaptığımız yatırımlarla iş gücü anlamında geniş istihdam avantajları yaratarak ülke ekonomisine destek olmaktır.

3A Enerji İletişim Bilgileri

3A Solar Enerji Adres:  Kartal Bulvarı Caferbey Mahallesi No:142/C Melikgazi/KAYSERİ
3A Solar Enerji Telefon: 0352 3200544
3A Solar Enerji Web: www.3asolarenerji.com

3A Solar Enerji e-mail: info@3aenerji.com