30 Bin Üyemize Katılın
E-Bülten yayınlarımız için abone olun.


3 Enerji Nakil Hattı Projesine Acele Kamulaştırma!

ZONGULDAK (Enerji Portalı) – Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan imzasıyla, 3 farklı enerji nakil hattı projesi için acele kamulaştırmalar yapılacak.

Bugün 31499 sayılı Resmi Gazete’de yayımlanan Cumhurbaşkanı Kararları‘na göre üç farklı enerji projesine acele kamulaştırma yapılacak.

Bu projeler:

>> Erçek KÖK-Çalca KÖK Enerji Nakil Hattı
>> Çöpbey KÖK-Mevren KÖK Enerji Nakil Hattı
>> İsmetpaşa KÖK-Deresoplan KÖK Grubu Enerji Nakil Hattı

Erçek KÖK-Çalca KÖK Enerji Nakil Hattı

Zonguldak İli Sınırları İçerisinde Tesis Edilecek Olan “Erçek KÖK-Çalca KÖK Enerji Nakil Hattı”nın Yapımı Amacıyla Bazı Taşınmazların Türkiye Elektrik Dağıtım Anonim Şirketi Genel Müdürlüğü Tarafından Acele Kamulaştırılması Hakkında Karar (Karar Sayısı: 4047) için tıklayınız.

Çöpbey KÖK-Mevren KÖK Enerji Nakil Hattı

Bartın İli Sınırları İçerisinde Tesis Edilecek Olan “Çöpbey KÖK-Mevren KÖK Enerji Nakil Hattı”nın Yapımı Amacıyla Bazı Taşınmazların Türkiye Elektrik Dağıtım Anonim Şirketi Genel Müdürlüğü Tarafından Acele Kamulaştırması Hakkında Karar (Karar Sayısı: 4048) için tıklayınız.

İsmetpaşa KÖK-Deresoplan KÖK Grubu Enerji Nakil Hattı

Bolu ve Karabük İlleri Sınırları İçerisinde Tesis Edilecek Olan “İsmetpaşa KÖK-Deresoplan KÖK Grubu Enerji Nakil Hattı”nın Yapımı Amacıyla Bazı Taşınmazların Türkiye Elektrik Dağıtım Anonim Şirketi Genel Müdürlüğü Tarafından Acele Kamulaştırılması Hakkında Karar (Karar Sayısı: 4049) için tıklayınız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.