30 Bin Üyemize Katılın
E-Bülten yayınlarımız için abone olun.


2. Sıfır Atık Zirvesi Bugün Gerçekleştiriliyor!

İSTANBUL (Enerji Portalı) – 2.Sıfır Atık Zirvesi Sayın Emine Erdoğan ve Çevre ve Şehircilik Bakanı Murat Kurum başta olmak üzere kıymetli katılımcılar ile gerçekleştiriliyor.

2.Sıfır Atık Zirvesi Sayın Emine Erdoğan ve Çevre ve Şehircilik Bakanı Murat Kurum başta olmak üzere kıymetli katılımcılar ile gerçekleştiriliyor.

Sayın Emine Erdoğan Hanımefendi’nin himayelerinde, Çevre ve Şehircilik Bakanlığı tarafından yürütülen Sıfır Atık Projesi kapsamında organize edilen Zirve bugün İstanbul Haliç Kongre Merkezi’nde gerçekleştiriliyor.

2. Uluslararası Sıfır Atık Zirvesi’nde, çevre ve sürdürülebilirlik konusunda uluslararası alanda uzman isimlerden sivil toplum kuruluşlarına, kamu kurumlarından çalışmalarıyla topluma örnek özel sektör temsilcilerine tüm paydaşlar aynı platformda buluşacak. Gün boyu sürecek çeşitli oturumlarda, Türkiye’den ve dünyadan bir çok konuşmacı tecrübe ve birikimlerini paylaşacak.

Çevre ve Şehircilik Bakanı Murat Kurum, 2. Sıfır Atık Zirvesi’nde konuşma yapıyor. Konuşmayı dinlemek için aşağıdaki bağlantıyı tıklayabilirsiniz:

Konuşmayı dinlemek için tıklayınız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.