30 Bin Üyemize Katılın
E-Bülten yayınlarımız için abone olun.


Dünyadan Enerji Şirketleri Bu Konferansa Katılacak

ANTALYA (Enerji Portalı) – Enerji Piyasası Düzenleme Kurumu’nun (EPDK) öncülüğünde Antalya’da  9-10 Ekim’de düzenlenecek 17. ERRA Enerji Yatırım ve Düzenleme Konferansı Türkiye ve dünyadan enerji şirketlerini bir araya getirecek.

EPDK’dan yapılan açıklamaya göre, farklı düzenleyici yaklaşımları birleştiren en kapsayıcı küresel düzenleyici kuruluşlardan biri olan Enerji Düzenleyicileri Bölgesel Birliği (ERRA), enerji düzenlemesinin seçkin paydaşlarını her yıl Enerji Yatırım ve Düzenleme Konferansı’nda bir araya getiriyor.

Bu yıl 17’ncisi düzenlenecek ERRA Enerji Yatırım ve Düzenleme Konferansı, 9-10 Ekim 2018 tarihlerinde Antalya’da üçüncü kez EPDK’nin ev sahipliğinde toplanacak.

17’nci ERRA Enerji Yatırım ve Düzenleme Konferansı, hem Türkiye’den hem dünyadan enerji şirketlerini, düzenleyici kurumları, yatırımcıları, hükümet temsilcilerini, kamu kuruluşlarını ve sektör derneklerini bir araya getirecek.

– Konferans en güncel bölgesel konulara odaklı

Bölgesel anlamda enerji düzenleme konferanslarının en iyisi konumunda olan konferans, düzenleyici kurumlar ile enerji sektörünün diğer paydaşları arasında oluşturulabilecek diyalog için mükemmel bir fırsat sunuyor.

Konferans en güncel bölgesel konulara, sorunlara ve enerji sektöründeki gelişmelere odaklanmasıyla gerçek bir profesyonel etkinlik özelliği taşıyor.

Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Sayın Fatih Dönmez’in Türkiye enerji sektörü hakkında kapsamlı bilgi vereceği 17’nci ERRA Enerji Yatırım ve Düzenleme Konferansı’nda seçkin konuşmacılar ve panelistler aşağıdaki temalarda güncel bilgiler sunacak ve aktif tartışmalar yapacak.

Kayıt formuna ulaşmak için burayı tıklayınız

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.