30 Bin Üyemize Katılın
E-Bülten yayınlarımız için abone olun.


14. Ulusal Tesisat Mühendisliği Kongresi ve TESCON + SODEX Fuarı’na Sayılı Günler Kaldı!

İZMİR (Enerji Portalı) – 14. Ulusal Tesisat Mühendisliği Kongresi ve TESCON + SODEX Fuarı,17-20 Nisan 2019 tarihleri arasında İzmir MMO Tepekule Sergi ve Kongre Merkezi’nde gerçekleşecek. Fuar aynı zamanda, TMMOB Makina Mühendisleri Odası tarafından düzenlenecek olan 14. Ulusal Tesisat Mühendisliği Kongresine de ev sahipliği yapacak.

TMMOB Makina Mühendisleri Odası adına İzmir Şubesi yürütücülüğünde ilki 1993 yılında düzenlenen ve 2019 Yılı Nisan Ayında 14.’sü düzenlenecek olan Ulusal Tesisat Mühendisliği Kongresi (TESKON) sektörün en önemli HVAC&R etkinliği olan SODEX fuarıyla birlikte 17-20 Nisan 2019 tarihleri arasında İzmir Tepekule Kongre ve Sergi Merkezi’nde düzenlenecek.

TESCON + SODEX Fuarı, 12 yılı aşkın süredir Teskon kongresiyle eş zamanlı olarak düzenleniyor. Gerçekleşecek olan kongrede birçok seçkin akademisyen, mimar, mühendis, proje firmalarının yetkilileri ve sektör profesyonelleri TESCON + SODEX çatısı altında bir araya gelerek önemli bilgi paylaşımlarında bulunacaklar.

Fuar, 2019 yılında da yeniden Ege Bölgesinin önemli profesyonellerini ve akademisyenlerini bir araya getirmesi amaçlıyor.

Etkinlik kapsamında 18-19 Nisan 2019 tarihlerinde “Jeotermal Enerji Semineri Oturumları ve Panel” gerçekleştirilecek.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.