30 Bin Üyemize Katılın
E-Bülten yayınlarımız için abone olun.


10. Enerji Verimliliği Forumu ve Fuarı’na Sayılı Günler Kaldı!

İSTANBUL (Enerji Portalı) – 10. Enerji Verimliliği Forumu ve Fuarı 11-12 Nisan tarihlerinde İstanbul Lütfi Kırdar Uluslararası Kongre ve Sergi Sarayı’nda gerçekleştirilecek.

10. Enerji Verimliliği Forumu ve Fuarı 11-12 Nisan tarihlerinde İstanbul Lütfi Kırdar Uluslararası Kongre ve Sergi Sarayı’nda gerçekleştirilecek.

10. Enerji Verimliliği Forumu ve Fuarı, 11-12 Nisan 2019 tarihlerinde, Lütfi Kırdar Uluslararası Kongre ve Sergi Sarayı’nda gerçekleşecektir. Enerji verimliliği alanında Türkiye’nin en büyük ve en önemli etkinliklerinden biri olan EVF, Türkiye’de enerji verimliliği kanunu yürürlüğe girdikten sonra ilk kez 2009 yılında düzenlenmiştir. Enerji Verimliliği Forumu ve Fuarı’nın amacı, enerji verimliliği bilincini geliştirmek ve bu alandaki uzmanların profesyonel deneyimleriyle de birlikte enerji verimliliği alanında gelişmeler sağlamaktır. EVF kapsamında düzenlenecek olan panel ve oturumlar ile enerji verimliliğini içeren tüm konular, politikalar ve stratejiler, uluslararası enerji alanında/sektöründe araştırma yapan akademisyenler, kurumlar, şirketler ve Türkiye’nin önde gelen isimleri ile değerlendirilecektir. Aynı zamanda, enerji tüketiminde verimliliği sağlayacak yeni teknoloji ile donatılmış ürün ve tasarımlar 10. Enerji Verimliliği Forum ve Fuarı’nda sergilenecektir. Fuar ve Forum’u aynı çatı altında toplayan EVF, sektörün lider firmalarını ve önde gelen isimlerini, kamu, özel sektör ve sivil toplum kuruluşlarını bir araya getirerek profesyonel ziyaretçi profili ile enerji sektöründe ilgi odağı olmaya devam edecektir.

Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Fatih Dönmez katılmak isteyenlere yazmış olduğu davet mektubunda şu ifadelere yer verdi:

“Sayın İlgili,

İçinde bulunduğumuz dönemde yaşanmakta olan bölgesel ve küresel gelişmeler, özellikle enerji ithalatı yapan ekonomiler için enerji arz güvenliğini sağlama kaygıları, bir kez daha enerji verimliliğini, stratejik ve kritik öneme sahip bir enerji kaynağı olarak yüksek öncelikli bir konu haline getirmiştir.

Bu kapsamda, geniş bir yelpazedeki enerji ve iletişim sektörü şirketlerini, yurtiçinden ve yurtdışından üniversite, enstitü, devlet, özel ve sivil toplum kuruluşlarından başkan, CEO ve uzman kişileri, düzenleyici kurumları, danışmanları ve tüketici gruplarını, 11-12 Nisan 2019 tarihlerinde, İstanbul Lütfi Kırdar Uluslararası Kongre ve Sergi Sarayı’nda düzenleyeceğimiz Enerji Verimliliği Forumu ve Fuarı’nda bir araya getiriyoruz. Etkinlikte; ülkemizde ve dünyada enerji verimliliği alanında yürütülen çalışmaların, gelişmelerin ve gelecek öngörülerinin paylaşılacağı forumlar düzenlenerek kaynaktan nihai tüketime kadar enerjinin her aşamada verimli ve etkin kullanılmasına imkan tanıyan yeni ve yenilikçi ürünler ile teknolojiler sergilenecektir.

Bakanlığımız himayesinde gerçekleştirilecek ‘Bir Kaynak Olarak Enerji Verimliliği-Enerjideki Gizli Hazine’ ana temalı 10. Enerji Verimliliği Forum ve Fuarına azami katkı ve katılımlarınızı temenni ederim.” 

Online kayıt için burayı tıkayabilirsiniz.

Detaylı bilgi almak için:

Telefon: +90 531 881 92 67/ +90 212 221 65 01

E-posta: info@ceoevent.com.tr

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.