30 Bin Üyemize Katılın
E-Bülten yayınlarımız için abone olun.


1.Uluslararası Enerji Zirvesi Kongresi ve Fuarı Sizleri Bekliyor

ANTALYA (Enerji Portalı) –   21-24 Kasım 2019 Tarihleri arasında Port Nature Luxury Resort Hotel Belek – Antalya’da,  Selçuk Üniversitesi “Biyoyakıtlar Uygulama ve Araştırma Merkezi’’ ve Enerji Federasyonu öncülüğünde, ülkemizin birçok değerli üniversite ve kurumlarının desteği ile “1.Uluslararası Enerji Zirvesi Kongresi ve Fuarı” düzenlenecek.

21-24 Kasım, 2019 tarihleri arasında Antalya’da enerji ile ilgili pek çok yerli ve yabancı firma yanı sıra dünya çapında ilim insanı, bürokratlar ve sivil toplum kuruluşlarının temsilcilerini bir araya getirecek olan kongre, Selçuk Üniversitesi ve Enerji Federasyonu öncülüğünde düzenleniyor.

Kongrenin amacı, tüm enerji kaynaklarının ve enerji piyasalarının tüm boyutları ile değerlendirilmesi, bunun yanı sıra enerji verimliliği ile en son gelişmeler ve uygulamaların pek çok açıdan tartışılıp ele alınabileceği bir ortam oluşturmak ve sektörü bu kapsamda bir araya getirmek olarak belirtiliyor.

Bu kongrenin, her türlü enerji kaynağına, kaynak kullanımına, dönüşümde teknoloji kullanımı, tüketim tercihi ile yeni kaynakların tespitinde, yeni modellemelere tartışma alanı veren bir kongre olması önceliğimizdir. Kongre dünyada ve Türkiye’de enerji ile ilgili çok çeşitli konuların tartışılacağı bir platform olacak.

Kongre ile ilgili daha fazla bilgi almak burayı tıklayabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.